על הפרויקט

החמישית של SEA TOWER יוצאת לדרך...

רוצים להתעורר מידי יום עם רחש הגלים, מול ים כחול ובריזת ים מלטפת?
רוצים להיות חלק מקהילה צומחת בלב שכונת "פארק הים" בבת ים המתחדשת?

הצטרפו למגדל החמישי והאחרון בקומפלקס המגורים החלומי SEA TOWER ותוכלו ליהנות מכל היתרונות: חיים בלב ריאה ירוקה על קו הים, נגישות מקסימלית לתל אביב השכנה, ומגורים בצמוד לטיילת מרהיבה עם מסעדות, חנויות ואתרי בילוי לכל המשפחה.

לגור בסטנדרט של חמישה כוכבים

SEA TOWER 5 יתנשא לגובה של 24 קומות ובהן 90 דירות.

הבניין החמישי האחרון ביצירת הפאר נפתח, וזו ההזדמנות להצטרף להצלחה.

סרטון תדמית והדמיה של מגדלי SEA TOWERS 5, בת ים.

עיצוב המגדל נעשה בהשראת רכס הכורכר הפרוס לאורך רצועת חוף הים הייחודית של העיר בת-ים, הבא לידי ביטוי בכל האלמנטים השזורים בבניין ובלובי המפואר. קורות הבטון הלבן האמורפיות תוחמות את קירות המסך והמרפסות, ויוצרות רכות עיצובית יוצאת דופן. מה שמביא לפנורמה פתוחה לנוף העוצמתי של הים התיכון במלוא הדרו. הדירות בפרויקט נבנות כך שהשמיים והים הם חלק בלתי נפרד מהן. הפנים והחוץ מתחברים והופכים לאחד, זאת ע"י שימוש בקירות "מסך" שקופים בחדר המגורים ובחדר השינה. התוצאה- עיצוב אדריכלי ייחודי ורב השראה.

בקומה ה- 17 של המגדל היוקרתי ייפתח עבורכם ה- Sky Lobby – מתחם פרטי השמור רק לדיירי הבניין, ובו חדר כושר גדול ומאובזר  לאונג'  דיירים מפנק ומרפסת ענקית המשקיפה לים.
לחיות בחופשה עם שלל הנאות ופינוקים.

הזדמנות אחרונה להגיע ל- SEA

SEA TOWER 5 מצטרף למשפחת המגדלים בפרויקט היוקרתי ביותר בשכונת פארק הים. גם בבניין זה, המהווה את המגדל האחרון בקומפלקס המגורים, דאגו חברת רום כנרת, אדריכלים וצוות היועצים לתכנון ייחודי, תוך מתן דגש על נראות מקסימלית לים. זו ההזדמנות אחרונה שלכם, לגור על הים בסטנדרט המגורים הגבוה והמפנק של מגדלי SEA TOWER  בת ים. מקום בו הכחול הגדול הוא הנוף שלכם וחלום המגורים שלכם קרוב ואפשרי מתמיד.

אדריכל רן בלנדר

תכניות

דירות 3 חדרים

דירות 4 חדרים

דירות 5 חדרים

צור קשר לתיאום פגישת ייעוץ

SEA TOWER - הבית שלכם על הים מעולם לא היה קרוב יותר!
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    בחר פרויקט:
    אני מאשר/ת קבלת דיוור וחומר פרסומי מחברת רום כנרת